Hurtownia kamienia naturalnego Kraków

Hurtownia kamienia naturalnego Kraków specjalizuje się w imporcie kamienia naturalnego z wielu krajów bałkańskich.

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa kamienia naturalnego. Firma charakteryzuje się elastycznością cenową i dostosowaniem do zamówień klienta. Kamień naturalny w naszej ofercie to:  gnejs, bazalt, serpentynit, granit, marmur.Sprzedawany przez nas kamień może być wykorzystywany zarówno do wykończeń zewnętrznych jak i wewnętrznych budynków, fasad, murków, ogrodzeń, oraz dekoracji ogrodów. Mamy nadzieję, że ta prezentacja pozwoli określić piękno płynące z natury kamienia. s

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami budowlanymi, brukarskimi, projektantami ogrodów oraz z wszystkimi, którzy cenią sobie niepowtarzalne piękno otoczenia. Kamień z naszej hurtowni charakteryzuje się bogatą gamą odcieni i przebarwień. Dzięki temu możecie Państwo stworzyć niepowtarzalne i unikatowe aranżacje zarówno w domu jak i na zewnątrz oraz w ogrodzie. Wykorzystując kamień naturalny możecie Państwo zbudować murki, ogrodzenia , obudować kominek, czy zbudować niepowtarzalny grill. Nasz kamień stosowany jest również do budowy ścieżek, podjazdów i tarasów.

Hurtownia kamienia AN-KAM  prowadzi również sprzedaż detaliczną. Jednak przy większych zakupach kamienia naturalnego możemy zaoferować bonusy i rabaty. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę, doradztwo i elastyczność cenową. Hurtownia kamienia naturalnego AN-KAM Kraków  zaprasza do zapoznania się z bogatą i ciekawą ofertą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do odwiedzenia naszej hurtowni.